ПРОДАЖ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Ми готові зробити Ваше життя простішим! Відшукайте натхнення та подаруйте собі комфорт і незабутні відчуття під час водіння автомобілем.

Компанія Автомир 57 – офіційний дилер Skoda та Suzuki в Житомирі. У нас Ви можете познайомитись з новинками цих брендів, провести тест-драйв та купити нове авто.
Автосалон Skoda тел. (0412)419330
Автосалон Suzuki тел. (0412)417521
Замовити консультацію
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з вами
АВТОСТРАХУВАННЯ
Автострахування в Автомир 57 - це надійний захист Вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія. Страховка авто потрібна навіть досвідченим водіям, які залишили під колесами не одну сотню тисяч кілометрів. Деталі за телефоном +38 (0412)419096 або за адресою м. Житомир, просп. Незалежності, 57.
Записатися на автострахування
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з вами
СЕРТИФІКАЦІЯ АВТОМОБІЛІВ
Отримати сертифікат відповідності на транспортний засіб та пройти обов'язкове ТО за 1 день ви можете в Автомир 57 в місті Житомир.
Ми напрацювали широке коло клієнтів, які отримали сертифікати відповідності, співпрацюючи з нами, та зареєстрвали транспортні засоби в сервісних центрах.

Принцип роботи Автомир 57 – це особистий підхід до кожного клієнта з урахуванням його потреб. Під час проходження технічного контролю транспортних засобів проводиться перевірки гальмівної системи, пасів безпеки, сили світла фар, загальна перевірка конструкції транспортного засобу, тощо.

Наше підприємство має усі необхідні ліцензії для проведення господарської діяльності. Сертифікати приймаються у всіх сервісних центрах України під час реєстрації автомобілів.
Тел. 0414551454
Записатися на сертифікацію
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з вами
АВТОШКОЛА
Автошкола Автомир 57 сміливо поєднує якісне і професійне навчання. В нашому арсеналі є спеціально розроблені індивідуальні методики навчання, атестований персонал автошколи і сучасне технічне обладнання класів.

Автошкола Автомир 57 є однією з сучасних автошкіл Житомира, яка постійно вдосконалюється.

Крім серйозної теоретичної підготовки, ми навчимо Вас робити з автомобілем практично все! Паркування, маневри, їзда заднім ходом, екстрене гальмування, об'їзд незначних перешкод, відчуття швидкості, робота з габаритами, а також багато-багато іншого. І найголовніше – ми прищепимо Вам правильну культуру водіння, щоб Вас на дорозі почали поважати інші учасники руху! Навчання в Автомир 57 надає своїм учням і курсантам відмінну можливість для швидкого і кваліфікованого навчання та успішного складання іспитів у ТСЦ МВС. З нами здають усі!

Ласкаво просимо в Автошколу Автомир 57! Записатись або отримати консультацію можна за телефоном +38 (093) 879 05 56 або залишивши свої контактні дані.
Записатися в автошколу
Заповніть поля форми, щоб ми могли зв'язатися з вами
Made on
Tilda